• iletisim@manisarehberim.com
  • 0507 933 1999

İletişim

İletişim

Firma rehberi olarak hizmet verirken hem üreticilere hem de tüketicilere destek olmaya çalışıyoruz. Tüketicilerin bizlerden destek almak için yapması gereken sadece sayfamızı ziyaret etmek ve sayfamızda yer alan firmaları incelemektir. Üreticilerin, esnafların ve kurumların yapması gerekende bizler ile iletişime geçerek firma bilgilerini ulaştırması gerekir. İnsanların talepleri doğrultusunda bizlerde firmaları bularak iletişim adreslerine ulaşabiliyoruz. Böylece her iki tarafı son derece etkili bir şekilde bir araya getirmiş oluyoruz.

Bizler ile Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Sayfamızda yer alan firmaların listesinden aradığınız firmaya kolaylıkla ulaşabilir ve onlara dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak istediğiniz sektördeki firmalara dair bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Yani sayfamızda yer almasını istediğiniz firmalara ilişkin detaylı bilgi almak içinde yine bizlere ulaşabilirsiniz. Manisa bölgesinde yer alan firmalar ve esnaflar olarak da bizler ile iletişime geçerek sayfamızda bilgilerinizin yer almasını sağlayabilirsiniz. Bizler ile iletişime geçmek son derece kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken bizlere  adreslerimiz üzerinde ulaşmak ve yardım almak istediğiniz konuya ilişkin bilgi almaktır.
Sayfamızda yer alan mail adreslerimiz ve iletişim numaralarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz. Ekip olarak sizlere yardımcı olmak için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu yüzden de bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet verirken elimizden geldiğince çağrılarınıza yetişmeye çalışıyoruz. Bu yüzden de gönül rahatlığı ile bizlere ihtiyaç duyduğunuz an ulaşabilirsiniz.

İletişim Adreslerimiz

İletişim adreslerimiz bizlere istediğiniz zaman ulaşabilmeniz için sürekli aktif durumdadır. Tüketiciler hangi alanda firmalara dair bilgi almak istiyorsanız bizlere ulaşarak bunu talep edebilmektedir. Bunun içinde yine sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirler. Manisa bölgesinde yer alan firmalar, esnaflar ve kurumlar ise bilgilerinin sayfamızda yayınlanması için yine bizlere kolaylıkla ulaşabilirler. Aynı şekilde iletişim adreslerimizi kullanmaları bunun için yeterli olacaktır. Bizler hem tüketicilere hem de firmalara istedikleri zaman destek vermeye hazırız. Bizler ile iletişime geçerek bu alanda kolaylıkla destek almalarını sağlamaktayız. Onlara hızlı geri dönüşler yaparak kısa sürede sorunlarını çözmeye çalışmaktayız. Ayrıca şikayet, bilgi ve görüşleri içinde her zaman onları dinlemeye hazır olmaktayız.

 

   0507 933 1999 

Her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bize Yazın